SÜPER HİT TEKSTİL HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

1984 yılında faaliyete başlayan firmamız, 1994 yılında Limited Şirkete dönüşmüş ve Süper Hit Ticaret Sanayi Limited Şirketi adını almıştır. Ürünlerimizde kalite ve uygun fiyat politikası, hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti, doğruluk ve karşılıklı güven ilkelerini, taviz vermeden en ön planda tutan firmamız, yaklaşık 30 yıllık deneyimi ve güncel trendi yakından takip eden dinamik yapısıyla siz değerli müşterilerine gururla hizmet vermektedir.

Süper Hit Tekstil, bay ve bayan guruplarında günün dünya moda trendine uygun stok imalatı yanında müşteri taleplerine göre de tasarım ve üretim yapmaktadır. Modern ve şık çizgiden ayrılmadan, her türlü pamuklu ve penye kumaşlardan gerçekleştirdiği spor giyim üretimi ile yurt içi ve yurt dışında pek çok müşterisine ulaşmaktadır.

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız, şemsiye ve güneş gözlüğü sektöründeki ihtiyaçları göz önüne alarak bu alanda da hizmet vermeye başlamış ve kısa sürede bu pazarda kalite ve tecrübesiyle aranılan bir kuruluş haline gelmiştir.

Kaliteyi ekonomi ile birleştirerek yalnız belirli bir müşteri kitlesine değil, her kesime hitap eden geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla kurumsal firmalara, toptancı ve perakendecilere yönelik özel üretim yapmaktadır.

Ayrıca tekstil promosyon alanındaki üretimi sayesinde; firmaların reklam çalışmalarına ve özel ihtiyaçlarına yönelik hizmet de vermektedir. 

Promosyon ürün ihtiyaçlarınız için SUPER HİT PROMOSYON

Toptan veya perakende giyim ürünleri ve çevrimiçi (online) alışveriş için POLOKOTON sitelerini ziyaret edebilirsiniz.